"Przewidywanie jest bardzo trudne, szczególnie jeśli dotyczy przyszłości"
Niels Bohr *

O nas

Predykcyjne systemy bezpieczeństwa

W AISECLAB WYKORZYSTUJĄC DOŚWIADCZENIE I WIEDZĘ NABYTĄ PRZY PROJEKTACH WYKORZYSTYWANYCH PRZEZ PONAD MILION UŻYTKOWNIKÓW W PONAD 27 KRAJACH STWORZYLIŚMY ZUPEŁNIE NOWĄ, MULTIDYSCYPLINARNĄ, DZIAŁAJĄCĄ W CZASIE RZECZYWISTYM PLATFORMĘ aIPLATFORM DO MONITOROWANIA ORAZ OCHRONY DANYCH CYFROWYCH W PRZEDSIĘBIORSTWACH, WYKORZYSTUJĄCĄ TAKIE TECHNIKI, JAK WYCIĄGANIE WNIOSKÓW Z WIEDZY ZAWARTEJ W DANYCH (DATA MINING), ZAAWANSOWANĄ ANALIZĘ STATYSTYCZNĄ, ANALIZĘ BEHAWIORALNĄ I SZTUCZNĄ INTELIGENCJĘ.

Oferta

Platforma analityczna AiPLATFORM

Platforma AiPLATFORM łączy metody wybranych nauk ścisłych, takich jak techniki informacyjne, eksploaracja danych, statystyka, nauczanie maszynowe w tym sztuczną inteligencję z semantycznymi metodami analizy treści oraz analizą behawioralną do przewidywania zachowań użytkowników systemów ICT i przeciwdziałaniu nadużyciom z ich strony.


WAŻNYM ASPEKTEM SYSTEMU JEST WYCIĄGANIE WIEDZY Z OGROMNYCH ZBIORÓW DANYCH W CZASIE RZECZYWISTYM, A TAKŻE ZABEZPIECZENIE KLIENTÓW PRZED WYCIEKIEM TREŚCI I NEWRALGICZNYCH DANYCH ORAZ ZABEZPIECZENIE ICH PRZED NIEPOŻĄDANYMI DZIAŁANIAMI PRACOWNIKÓW ORAZ UMOŻLIWIENIE REALIZACJI OBOWIĄZKÓW WYNIKAJĄCYCH ZE ZMIENAJĄCEGO SIĘ PRAWA.

Oferta

Model wykrywania danych osobowych

Dedykowany model AiPLATFORM umożliwiający wykrywanie danych osobowych przetwarzanych przez pracowników na komputerach (endpointach), systemach plików, bazach danych i strumieniach danych. Umożliwia pracę w trybie jednorazowego audytu, ad-hoc, wg harmonogramu i w czasie rzeczywistym. Wykrywa nieznane dane osobowe (nie wymaga rejestru danych osobowych), a także wykrywa odstępstwa od reguł i norm w przedsiębiorstwie. Zgodny z dyrektywą RODO i GIODO.

Oferta

Model wykrywania odstępstw w pracy z dokumentami zamówień publicznych

Dedykowany model AiPLATFORM umożliwiający w czasie rzeczywistym analizę behawioralną dostępu do newralgicznych danych związanych z procesem ofertowym lub procesem zamówień publicznych. Wykrywa nieupoważnione dostępy do dokumentów, próby wykradania danych i inne odstępstwa od standardów i przyjętych przez przedsiębiorstwa, urzędy i administrację publiczną norm, związanych z procesami realizacji zamówień publicznych.

Oferta

AiPLATFORM™ for iNotes / AiPLATFORM™ for Web Browser

Moduł umożliwia integrację lekkiego klienta poczty z funkcjami klasy enterprise: szyfrowania, deszyfrowania, podpisu i weryfikacji podpisu po stronie klienta przeglądarkowego (end-to-end-encryption). Moduł dostępny był dawniej pod nazwą SMI! EKM.

Oferta

Secure Mail Intelligence! for Domino

Secure Mail Intelligence! for Domino jest wielowarstwowym, wielosilnikowym i kompleksowym rozwiązaniem do ochrony serwerów IBM Lotus Domino przed różnorodnymi atakami, wyciekiem danych, złośliwym oprogramowaniem i niekontrolowanym użyciem systemu. Integruje się z platformą AiPLATFORM™ umożliwiając zaawansowane funkcje PKI, szyfrowania i podpisu elektronicznego, predykcji zdarzeń, wykrywania nadużyć i odstępstw w infrastrukturze IBM.

Oferta

Usługi konsulting i doradztwo

DZIELIMY SIĘ Z KLIENTAMI NASZĄ NAJLEPSZĄ WIEDZĄ, ABY POMÓC REALIZOWAĆ IM LEPIEJ WŁASNE PLANY I PRZEDSIĘWZIĘCIA Z ZAKRESU TWORZENIA DEDYKOWANYCH SYSTEMÓW WNIOSKUJĄCYCH, ANALIZY STATYSTYCZNEJ, DATA MINIG I BEZPIECZEŃSTWA SYSTEMÓW IT

Kariera

Dołącz do nas

Jesteś osobą kreatywną? Chcesz się wykazać wiedzą i doświadczeniem w tworzeniu innowacyjnych systemów wspomagających zarządzanie i systemów bezpieczeństwa? Stawiasz na rozwój swoich umiejętności oraz przyjemną atmosferę w pracy? Zapraszamy do nas!

 

Wyślij CV

Kontakt

Skontaktuj się z nami

W celu uzyskania dodatkowych informacji na temat oferowanych przez nas rozwiązań, propozycji współpracy lub jakichkolwiek innych pytań zachęcamy do skorzystania z formularza kontaktowego